RÜMEYSA TURAK
RÜMEYSA TURAK
RÜMEYSA TURAK

Metal Sandalye mobilya olarak iç mekan metal sandalyeler, dış mekan sandalyeler, masa ve masa ayakları  üretmek adına 21 yıldır bu sektörde olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarımız ile ortaya çıkardığımız kaliteli ürünler otel, cafe, restoran, ofis, özel kurum ve kuruluş gibi mekanlar için ‘şık ve dayanıklı’ 5000’den fazla ürünümüz mevcuttur.  Metal sandalye mobilya olarak kendi tesislerimizde üretilen ürünlerimiz müşterilerimizin isteğe özel mobilya dekorasyon projeleriniz ve modelleriniz deneyimli tasarım kadromuz ve teknolojik imalat alt yapımızla üretmekteyiz.

VİZYON

Toplam kalite yönetimi anlayışımızla, mobilyacılık sektöründeki yerimizi güçlendirerek, paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak suretiyle, Dünyada sektörün öncü kuruluşu olmak.

MİSYON
İnsan odaklı yaklaşımlarımıza yeni değerler ekleyip, kalite politikalarımızı ‘sürdürülebilirlik’ çerçevesinde geliştirip, yenilikçi yaklaşımlarla modern yaşam alanları oluşturarak müşterilerimizle işbirliğimizi güvenilir bir zeminde sürekli kılmak.

Tel : 90 216 427 75 58 (pbx)
GSM : 90 555 981 23 65
Fax : 90 216 427 75 59
İMALAT : Esenkent Mah. Nayilbey Sok No : 8 Maltepe/İstanbul-Türkiye